Ödeme

Sitemizde, "Mail Order ile Ödeme", "Kapıda Nakit Ödeme", "Banka Havalesiyle Ödeme", "Telefon İle Ödeme" olmak üzere 4 seçenek vardır.

 Kapıda Nakit Ödeme:

Satın almış olduğunuz ürünün fatura tutarı teslimatı gerçekleştiren kargo yetkilisine nakit olarak ödenir. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı geçerli değildir.
 Banka Havalesiyle Ödeme

"Banka Havalesiyle Ödeme" seçtiğiniz zaman, ilgili banka hesaplarımıza havale yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap bilgileri, bu seçeneği tıkladığınız zaman listelenecektir. Havale ile ödemelerinizde işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için havale dekont bilgisini sipariş numaranızı da yazarak Banka Havalesi Bildirim Formu'nu kullanarak göndermenizi rica ederiz. Siparişiniz, havaleniz bize ulaştıktan sonra işleme sokulmakta ve en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine verilmektedir. Havale işlemini, 5 gün içerisinde yapmazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilmektedir.
Telefon İle Ödeme

Haftaiçi sabah 09:00 - akşam 18.00 arası sipariş verebilirsiniz.
Cumartesi sabah 09.30 - akşam 16.00 arası sipariş verebilirsiniz. 

Mail Order İle Ödeme

Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir "Kredi Kartı Ödeme Talimatı" dır.

Siparişiniz elimize ulaştığında seçtiğiniz ödeme tipine ve taksit seçeneğine uygun olarak sadece size özel olarak hazırlanan bir Mail Order Formu, Firmamız yetkilisi tarafından onaylamanız için size faksla gönderilecektir. Formu, gerekli yerlerini doldurup onaylayarak, kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli evraklar ile firmamıza faksla gönderdiğinizde ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.


 

Yukarıda açıkladığımız ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçtikten sonra "Onayla" butonuna basarak, ödeme onay sayfasına gelirsiniz. Bu aşamada, kredi kartınızdan herhangi bir çekim yapılmış değildir. Böylelikle, yapmış olduğunuz alışverişle ilgili tüm bilgileri yeniden gözden geçirme, değisiklik yapma veya alışverişten vazgeçme şansınız mevcuttur. Değisiklik yapmak istiyorsaniz, "Düzenle" butonunu tıklamalısınız. Devam etmek istiyorsanız tekrar "Onayla" butonuna basarak, alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Not: Üyelik bilgilerinizin güvenliği için alışverişinizi tamamladıktan sonra sitemizin sağ üst tarafında bulunan "Çıkış" butonunu tıklamadan sitemizi terk etmeyiniz.